Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi

Hastanemizin hizmet sunumu konusunda gelecekteki her tür bilimsel ve teknolojik gelişimlere sonuna kadar açık, çevremizde ve bölgemizde aynı statüde olduğumuz gerek resmi gerekse özel her kurum ya da kuruluşla ve her alanda etik kurallar çerçevesinde sürekli rekabet içinde halkımızın hak ettiği uluslararası standartta en kaliteli, en verimli, en güvenilir ve sürekli kendini yeniler tarzda kendisiyle rekabet eder gibi hizmet üretmektir. Sağlık hizmeti almak için başvuran tüm hastalarımızın din, dil, ırk, cinsiyet ve sosyal sınıf farkı gözetmeksizin, hasta haklarına saygılı, hekim haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı, hizmeti veren ile alan arasındaki iletişimin sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayıp, memnuniyeti sürekli hale getirmeyi, kaynakları etkin ve verimli kullanmayı, nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamayı çeşitli iletişim yolları ile hastaları sağlık hizmeti konusunda bilgilendirmeyi, sağlık hizmeti sunarken hasta ve yakınları ile kendi personelimizin de memnuniyetini önemsemektir.

Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Ahmediye Mahallesi Halk Cad. No:8 Üsküdar, İstanbul  
Telefon 0216 341 88 88
Fax 0216 341 88 88
E-Mail info@uah.com.tr

Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi Nerede
Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi Randevu Alma
Özel Üsküdar Anadolu Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Üsküdar Anadolu Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Genel Cerrahi

-İç Hastalıkları

-Cildiye (Dermatoloji)

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Kulak Burun Boğaz

-Üroloji

-Göz Hastalıkları

-Ağız ve Diş Sağlığı

-Radyoloji

-Estetik ve Epilasyon Merkezi

Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi Doktorları
Özel Üsküdar Anadolu Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -