Özel Yunus Emre Hastanesi

Özel Yunus Emre Hastanesi, dünyadaki tıbbi yenilikleri takip eden, hasta memnuniyetini vazgeçilmez ön şart kabul eden bir hastane olarak hizmet vermektedir. Sahip olduğumuz etik değerler ile LİDER hastane olmak.
Özel Yunus Emre Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Yunus Emre Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Mimar Sinan Mah. Otopark Arkası Sk. No:18 34672 Üsküdar / İSTANBUL
Telefon Tel:0 216 310 47 88
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@yunusemrehastanesi.com
Özel Yunus Emre Hastanesi Nerede
Özel Yunus Emre Hastanesi Randevu Alma
Özel Yunus Emre Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yunus Emre Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Yunus Emre Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yunus Emre Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yoğun Bakım
Özel Yunus Emre Hastanesi Doktorları
Özel Yunus Emre Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -