MÜTFV Özel Academic Hospital

Hasta ve hasta yakını memnuniyetini ilke edinmiş, geniş akademik kadromuz ile kaliteli hizmet sunan çağdaş bir sağlık kuruluşuyuz. Bu özelliklerimize uygun olarak halkımıza, tanı ve tedavinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunmayı görev biliriz. Kurumumuzun her mensubu, bu görev bilincinin ve etik değerlere saygısının gereği olarak, mesleki birikimini doğru tanı ve tedaviyi en kısa sürede sağlamak için kullanır. Bilimsel birikimimizi, ulusal ve uluslararası platformlarda paylaşmak suretiyle tıp biliminin gelişmesine katkı sağlayarak, Vakıf aracılığıyla tıp eğitimine ve araştırmalara destek veririz. Sosyal sorumluluk bilinciyle insanımızı tıptaki gelişmelerden haberdar eder, toplum sağlığını tehdit eden etkenler hakkında halkı bilgilendirir ve bu yolla sağlıklı bir toplum oluşmasına katkıda bulunuruz. Hasta beklenti ve ihtiyaçlarını sınırsız sorumluluk bilinciyle karşılayan, yeniliklere açık, Türkiye’nin öncü akademik özel hastanesi olma sorumluluğu ile Dünyada sağlık alanındaki gelişmeleri eş zamanlı olarak ülkemiz insanlarına sunmaktır.
MÜTFV Özel Academic Hospital Hakkında İçerikler
MÜTFV Özel Academic Hospital İletişim Bilgileri
Adres Adres:Nuhkuyusu Cad. No:94 Bağlarbaşı/Üsküdar/İstanbul
Telefon Tel:0216 651 00 00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@academichospital.com.tr
MÜTFV Özel Academic Hospital Nerede
MÜTFV Özel Academic Hospital Randevu Alma
MÜTFV Özel Academic Hospitalnden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
MÜTFV Özel Academic Hospital Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
MÜTFV Özel Academic Hospitalnden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
MÜTFV Özel Academic Hospital Bölümleri ve Servisleri
Acil Sağlık Hizmetleri, Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Cinsel İşlev Bozuklukları, Çocuk Alerjisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Gastroenterolojisi, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Psikiyatrisi, Çocuk Romatolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Ürolojisi, Dermatoloji, Dil ve Konuşma Terapisi, Endokrinoloji ve Metabolizma, Enfeksiyon Hastalıkları, ERCP, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Hematoloji, İç Hastalıkları, Jinekolojik Onkoloji Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Laboratuvar – Mikrobiyoloji, Laboratuvar – Biyokimya, Lazer Epilasyon, Nefroloji, Nöroloji, Odyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Onkoloji, Patoloji, Perinatoloji (Gebelik Bilimi), Pedagoji, Psikiyatri, Plastik-Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikoloji, Romatoloji, Radyoloji, Üroonkoloji, Üroloji, Yeni Doğan
MÜTFV Özel Academic Hospital Doktorları
MÜTFV Özel Academic Hospitalnde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -