Özel Mihrimah Sultan Tıp Merkezi

İnsancıl bakış açısı ve bilimsel-etik ilkeler çerçevesinde, uzman kadromuz ve gelişmiş tıp teknolojisini birleştirerek dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak. Hasta ve hasta yakını ile iletişim halinde, hasta yararını esas alan bir sağlık organizasyonu olmak. Toplum ve kişi sağlığının korunması, yaşam kalitesinin yükseltilmesi için bütüncül kalite anlayışı ve multidisipliner yaklaşım ile güvenilir bir sağlık hizmeti sunmak.
Özel Mihrimah Sultan Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Mihrimah Sultan Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hacı Hesna Hatun Mah. Paşa Limanı Cad. No:4
Telefon Tel:0 (216) 341-7090
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Mihrimah Sultan Tıp Merkezi Nerede
Özel Mihrimah Sultan Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Mihrimah Sultan Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mihrimah Sultan Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mihrimah Sultan Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mihrimah Sultan Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Gastroenteroloji, Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Sitogenetik, Moleküler Genetik
Özel Mihrimah Sultan Tıp Merkezi Doktorları
Özel Mihrimah Sultan Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -