Özel Üsküdar Hospitaltürk Hastanesi

Merkezinde önce hasta olan Özel Üsküdar Hospital Türk Hastanesi,kaliteli ve güler yüzlü bir sağlık hizmetini, kanıta dayalı yaklaşımlar ile etik ve güvenilir bir ortamda hastalarırımıza ulaştırmayı misyon edinmiştir. Tıbbi kadromuz ve profesyonel çalışanlarımız ile sunduğumuz sağlık hizmetinin devamlılığını sağlamak, tüm birimlerimizde faaliyete geçmiş olan herkes için sağlık ilkesi ile birlikte sağlık sektöründeki saygınlığımızı sürdürmeyi hedeflemekteyiz.
Özel Üsküdar Hospitaltürk Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Üsküdar Hospitaltürk Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Mimar Sinan Mah. Selman-i Pak Cad. No: 72 Üsküdar
Telefon Tel:0216 341 90 90
Fax Fax:0216 391 45 31
E-Mail E-Mail:info@hospitalturk.com
Özel Üsküdar Hospitaltürk Hastanesi Nerede
Özel Üsküdar Hospitaltürk Hastanesi Randevu Alma
Özel Üsküdar Hospitaltürk Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Üsküdar Hospitaltürk Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Üsküdar Hospitaltürk Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Üsküdar Hospitaltürk Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, Sitogenetik, Moleküler Genetik
Özel Üsküdar Hospitaltürk Hastanesi Doktorları
Özel Üsküdar Hospitaltürk Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -