Özel Türkiye Gazetesi Hastanesi

Çağdaş, kurumsal bir iş anlayışını benimsemiş, güncel bilgilerle donatılmış uzman ve nitelikli kadrolarımızla, hasta haklarına saygılı ve geleneksel değerlere bağlı kalarak toplumun tüm kesimlerine kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunmaktır.İnsana ve topluma karşı sorumluluğumuzu, kaliteli hizmet anlayışımız ve teknolojik yeniliklerle birleştirerek, geçmişte olduğu gibi gelecekte de sağlıkta güven ve huzurun ilk adresi olmak.
Özel Türkiye Gazetesi Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Türkiye Gazetesi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Merkez Mah. Darülaceze Cad. 14/1 Şişli/İstanbul
Telefon Tel:0 (212) 314-1414
Fax Fax:0 (212) 314-1414
E-Mail E-Mail:info@turkiyehastanesi.com
Özel Türkiye Gazetesi Hastanesi Nerede
Özel Türkiye Gazetesi Hastanesi Randevu Alma
Özel Türkiye Gazetesi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Türkiye Gazetesi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Türkiye Gazetesi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Türkiye Gazetesi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp, Ağız ve Diş Sağlığı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Check-up Ünitesi, Dermatoloji, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Klinik Psikoloji, Kulak Burun Boğaz, Baş ve Boyun Cerrahisi, Nöroloji, Odyoloji ve İşitme Tarama, Ortopedi ve Travmatoloji, Perinatoloji, Psikiyatri, Radyoloji, Tıbbı Laboratuvar, Uyku Laboratuvarı, Yenidoğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Üroloji, İç Hastalıkları
Özel Türkiye Gazetesi Hastanesi Doktorları
Özel Türkiye Gazetesi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -