Özel Şişli Kolan Hastanesi

Hasta güvenliğine odaklı kaliteli sağlık hizmetini tıbbi etik kuralardan ödün vermeden topluma sunmak.Tıbbi, etik ve bilimsel değerlere önem veren akademik nitelikli kadromuz ve yetkin çalışanlarımız ile; Türkiye’de ve uluslararası düzeyde öncü bir sağlık kuruluşu olmak.
Özel Şişli Kolan Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Şişli Kolan Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kaptanpaşa Mah. Darülaceze Cad. No:14 Şişli/İstanbul
Telefon Tel:0 (212) 222-0888
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:isealim@kolanhastanesi.com.tr
Özel Şişli Kolan Hastanesi Nerede
Özel Şişli Kolan Hastanesi Randevu Alma
Özel Şişli Kolan Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Şişli Kolan Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Şişli Kolan Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Şişli Kolan Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Ağrı Polikliniği (Algoloji), Akupunktur ve Tedavi Ünitesi, Allerji Hastalıkları, Androloji, Anestezi ve Reanimasyon, Baş Ağrısı Polikliniği, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirürji), Biyokimya, Böbrek Hastalıkları (Nefroloji), Check Up Merkezi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları (Pediatri), Damar Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıkları (Dermatoloji), El ve Mikro Cerrahi Merkezi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Genel Yoğun Bakım, Girişimsel Radyoloji, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları (Akciğer Hastalıkları), Görüntüleme Ünitesi, Göz Hastalıkları, Hareket Bozuklukları Merkezi, Hematoloji, Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Ünitesi, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi (KVC), Kardiyoloji, Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları, Medikal Onkoloji, Meme Sağlığı Merkezi, Mezoterapi, Mikro Cerrahi Merkezi, Mikrobiyoloji Laboratuvarı, Nöroloji, Nükleer Tıp ve Moleküler Görüntüleme, Obezite Cerrahisi Merkezi, Odyoloji, Omurga Sağlığı Merkezi, Onkoloji Merkezi, Onkolojik Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Perinatoloji, Psikiyatri, Psikoloji, Radyasyon Onkolojisi (Radyoterapi), Radyoloji, Romatoloji, Saç Ekimi Merkezi, Sporcu Sağlığı Merkezi, Transfüzyon Merkezi, Tüp Bebek (IVF) ve Üreme Sağlığı Merkezi, Üroloji, Uyku Bozuklukları Merkezi, Varis Tedavi Merkezi, Yenidoğan Yoğun Bakım (Neonatoloji)
Özel Şişli Kolan Hastanesi Doktorları
Özel Şişli Kolan Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -