Özel Talya Tıp Merkezi

Talya Tıp Merkezi, Antalya’da Konyaltı’nda “Talyagöz” adı altında göz sağlığı, göz lazeri, göz hastalıkları, tedavileri, cerrahilerinde hizmet vermek üzere 2005 yılında, Göz Hastalıkları uzmanı Opr.Dr. Mehtap Abay ve Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı Opr.Dr. Mehmet Abay tarafından hizmete açılmıştır. 2011 yılında ise uzmanlık alanlarına kadın doğum, estetik ve plastik cerrahi, diş branşlarını da ekleyerek yurtiçi ve yurtdışından gelen hastalara daha kapsamlı sağlık hizmetleri vermeye başlamıştır. Talya Tıp Merkezi olarak halen göz sağlığı, göz hastalıkları tanı, tedavi ve cerrahilerinin yapıldığı bir ihtisas merkezi ve Akdeniz’in en önemli göz sağlığı merkezi markalarından biri olarak çalışmaya devam etmekteyiz. Bünyemize eklediğimiz Kadın Hastalıkları ve Doğum, Diş Sağlığı yanı sıra Estetik ve Plastik Cerrahi branşları ile teknolojik yatırıma ve yenilikleri takip edip uygulamaya hevesli bir kadro ile butik bir merkez olarak hizmet vermekteyiz. Öncelikle koruyucu hekimlik felsefesinin yanı sıra erken tanı sonrasında tedavideki başarının önemini hastalarımıza iyi anlatmayı kendimize görev sayarken, uygun endikasyon ve uygun tedavi ile hastalarımıza en iyi hizmeti vermek, öncelikle zarar vermeme ilkesine bağlı kalmak önceliğimizdir.
Özel Talya Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Talya Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ögretmenevleri Mah. Ataturk Bulv. No:74/a Konyaaltı / ANTALYA
Telefon Tel:0 242 228 78 78
Fax Fax:0 242 228 71 93
E-Mail E-Mail:info@talyatipmerkezi.com
Özel Talya Tıp Merkezi Nerede
Özel Talya Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Talya Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Talya Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Talya Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Talya Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
GÖZ SAĞLIĞI, SMILE 3. NESİL LAZER, GÖZ LAZER CERRAHİLERİ, SAÇ EKİMİ, MEDİKAL ESTETİK UYGULAMALAR, ESTETİK VE PLASTİK CERRAHİ, AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, DİYET VE BESLENME POLİKLİNİĞİ, OZON TERAPİ, MEZOTERAPİ
Özel Talya Tıp Merkezi Doktorları
Özel Talya Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -