Özel Talya Tıp Merkezi

Talya Tıp Merkezi, Antalya’da Konyaltı’nda “Talyagöz” adı altında göz sağlığı, göz lazeri, göz hastalıkları, tedavileri, cerrahilerinde hizmet vermek üzere 2005 yılında, Göz Hastalıkları uzmanı Opr.Dr. Mehtap Abay ve Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı Opr.Dr. Mehmet Abay tarafından hizmete açılmıştır. 2011 yılında ise uzmanlık alanlarına kadın doğum, estetik ve plastik cerrahi, diş branşlarını da ekleyerek yurtiçi ve yurtdışından gelen hastalara daha kapsamlı sağlık hizmetleri vermeye başlamıştır. Talya Tıp Merkezi olarak halen göz sağlığı, göz hastalıkları tanı, tedavi ve cerrahilerinin yapıldığı bir ihtisas merkezi ve Akdeniz’in en önemli göz sağlığı merkezi markalarından biri olarak çalışmaya devam etmekteyiz. Bünyemize eklediğimiz Kadın Hastalıkları ve Doğum, Diş Sağlığı yanı sıra Estetik ve Plastik Cerrahi branşları ile teknolojik yatırıma ve yenilikleri takip edip uygulamaya hevesli bir kadro ile butik bir merkez olarak hizmet vermekteyiz. Öncelikle koruyucu hekimlik felsefesinin yanı sıra erken tanı sonrasında tedavideki başarının önemini hastalarımıza iyi anlatmayı kendimize görev sayarken, uygun endikasyon ve uygun tedavi ile hastalarımıza en iyi hizmeti vermek, öncelikle zarar vermeme ilkesine bağlı kalmak önceliğimizdir.

Özel Talya Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Talya Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Ögretmenevleri Mah. Ataturk Bulv. No:74/a Konyaaltı / ANTALYA  
Telefon 0 242 228 78 78
Fax 0 242 228 71 93
E-Mail info@talyatipmerkezi.com

Özel Talya Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Talya Tıp Merkezi Nerede
Özel Talya Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Talya Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Talya Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Talya Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Talya Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-GÖZ SAĞLIĞI

-SMILE 3. NESİL LAZER

-GÖZ LAZER CERRAHİLERİ

-SAÇ EKİMİ

-MEDİKAL ESTETİK UYGULAMALAR

-ESTETİK VE PLASTİK CERRAHİ

-AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI

-KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

-DİYET VE BESLENME POLİKLİNİĞİ

-OZON TERAPİ

-MEZOTERAPİ

Özel Talya Tıp Merkezi Doktorları
Özel Talya Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -