Özel Fizikalya Tıp Merkezi

1994 yılında kurulan, AFM (Antalya Fizik Tedavi Merkezi, Şirketi), Fizikalya Tıp Merkezi adıyla, Antalya’da Fizik Tedavi Rehabilitasyon alanında uzman doktorları, hemşireleri, fizyoterapistleri , yöneticileri, tıbbi sekreterleri ile güvenli ve yüksek standartlı hizmet vermektedir. Fizikalya Tıp Merkezi, en yüksek standartlarda, sürekli yenilenen eksiksiz günümüz teknolojilerini, uzman kadrolarının özenli çalışmaları ile bir araya getirerek toplumun her kesimine daha sağlıklı bir yaşam sunmayı hedeflemiştir. Fizikalya Tıp Merkezi’nde hastaların tedavisi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Doktoru tarafından belirlenen, tanısına uygun olarak kişiye özel planlanmaktadır. Planlanan tedavi doğrultusunda bir tedavi programı izlenmektedir. Uzman fizyoterapistler tarafından, klasik tedavi teknikleri yanısıra dünyada kabul görmüş son teknoloji en modern fizik tedavi araçları kullanılarak tedavileri yapılmaktadır. Fizikalya Tıp Merkezi, kalite öncelikli ve insan odaklı çalışmalarını sürekli geliştirmektedir. Fizikalya Tıp Merkezi, hastalarının yaşam kalitesini arttırmak için tedavi şartlarını çok daha rahat ve uygun koşullarda gerçekleştirmeyi amaç edinen, kaliteden ve meslek ahlakından ödün vermeyen, çağdaş bilge ve son teknolojinin takipçisi olan ve bunları hastalarıyla paylaşmayı hedefleyen, hastalarına rehber, uzmanlık alanlarında referans bir merkez olmayı sürdürmektedir. Fizikalya Tıp Merkezi, uzmanlaştığı bu alanlarda bilimsel ve vicdani etik ilkelerinden ödün vermeden açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti vermekte, uzman kadrosu ve ileri teknoloji desteğiyle hastalarına Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında dünya standartlarında hizmet sunmaktadır. Fizikalya Tıp Merkezi, artan hizmet kalitesi, genişleyen kadrosu ve gelişen teknolojileri ile hizmet yelpazesini genişleterek daha sağlıklı günlere ulaşmayı hedeflemektedir.

Özel Fizikalya Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Fizikalya Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres YEŞİLBAHÇE MAH. ÇINARLI CAD. NO:15, MURATPAŞA, ANTALYA  
Telefon 0 242 316 66 44
Fax
E-Mail info@fizikalya.com

Özel Fizikalya Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Fizikalya Tıp Merkezi Nerede
Özel Fizikalya Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Fizikalya Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fizikalya Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fizikalya Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Fizikalya Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Tanı ve Tedavi

-Rehabilitasyon

-Fizik Tedavi Uygulamaları

-Laboratuvar

-MR Görüntüleme

-Fizik Tedavi Hastalıkları

Özel Fizikalya Tıp Merkezi Doktorları
Özel Fizikalya Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -