Özel Atalya Kepez Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Atalya Kepez Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2009 yılında diş hekimi Sevil Kaderli tarafından kurulmuştur ve kurulduğu günden bu yana, alanlarında uzman olan hekim kadromuzla sizlere çene cerrahisi ve implantoloji, periodontoloji (diş eti hastalıkları tanı ve tedavisi), ortodonti (diş teli tedavileri), endodonti (kanal tedavisi), diş beyazlatma, pedodonti, diş protezleri ve kaplamaları ile estetik diş hekimliği konusunda hizmet vermekteyiz. Özel Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; dünyada ağız ve diş sağlığı konusunda geliştirilen en son teknolojileri takip eder ve tedavilerde kullanırız. Sektördeki yenilikleri takip ve uygulama, kaliteli ürünler, tecrübeli kadro ve uzun yıllara dayanan müşteri memnuniyeti en önemli değerlerimizdir. Panoramik röntgen, sterilizasyon odalarımız ve diş laboratuvarımızla beraber diş tedavinizde ne gerekiyorsa tek bir çatı altında bulabilirsiniz. Her zaman ilk olarak hastalarımızı dinler, estetik ve ağız sağlığını bir bütün olarak düşünerek, hastalarımızın istekleri doğrultusunda kişiye özel tedavi planımızı sunarız. Hastalarımızın zamanlarının değerli olduğunun farkındayız ve kendi bünyemizde yer alan laboratuvarımızla beraber söz verdiğimiz zamanda tedavimizi sonlandırırız. Dinamik, güler yüzlü ve deneyimli hekim kadrosu, profesyonel ve yenilikçi hizmet anlayışımız ile her zaman “hizmette başarı ve sürekliliğin teminatı dürüstlük ve kalitedir” prensibi ile hastalarımızın kliniğimizden mutlu ayrılmaları için çalışıyoruz.

Özel Atalya Kepez Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel Atalya Kepez Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres Ulus Mh. Mehmet Akif Cd. No: 50/A ANTALYA  
Telefon 0 242 334 0107
Fax 0242 326 6643
E-Mail info@Antalyadis.com

Özel Atalya Kepez Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Atalya Kepez Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Nerede
Özel Atalya Kepez Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Alma
Özel Atalya Kepez Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Atalya Kepez Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
  Özel Atalya Kepez Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Atalya Kepez Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bölümleri ve Servisleri

-Zirkonyum Kaplama

-Empress Kaplama

-Estetik Diş Hekimliği

-Pedodonti

-Diş Dolguları (İnley ve Onley)

-Porselen Kaplama

-İmplant

-Diş Eti Tedavisi

-Diş Taşı Temizliği

-Diş Sıkma Rahatsızlığı (Bruksizm)

-Lamine Kaplama

-Diş Beyazlatma (Bleaching)

-Diş Protezleri

-Ortodonti (Diş Teli Tedavisi)

-Endodonti (Kanal tedavisi)

Özel Atalya Kepez Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları
  Özel Atalya Kepez Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -