Özel Olimpos Hastanesi

Tüm sağlık hizmetlerinde hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarını benimseyen, sürekli kendini geliştiren ve yenileyen personeller ile çağdaş düzeyde tanı ve tedavi hizmeti sunmak için varız. Çağdaş bilgi ve deneyimi, modern tıbbi altyapısı, tıbbın birçok alanında tercih edilen bir sağlık kuruluşu olarak,her zaman ve her koşulda, doğru teşhis ve tedaviyi sunan, sağlık hizmeti sunumunda hasta ve çalışan memnuniyetini arttırarak örnek bir hastane olmaktır.
Özel Olimpos Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Olimpos Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Öğretmenevleri Mah. Çamlık Cad. 460 Sk. No : 48 Konyaaltı – Antalya
Telefon Tel:0 242 229 46 06
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@olimposhastanesi.com.tr
Özel Olimpos Hastanesi Nerede
Özel Olimpos Hastanesi Randevu Alma
Özel Olimpos Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Olimpos Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Olimpos Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Olimpos Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya Laboratuvarı, Cildiye, Çocuk Hastalıkları, Dahiliye ( İç Hastalıkları ), Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Genel Yoğun Bakım Ünitesi, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Havacılık Tıp Merkezi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Psikolog, Radyoloji, Saç Ekimi Ünitesi, Üroloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi
Özel Olimpos Hastanesi Doktorları
Özel Olimpos Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -