Akdeniz Üniversitesi Hastanesi

Hastane hizmetlerinde ve klinik tıp eğitiminde uluslararası standartta en kaliteli, verimli, güvenilir ve sürdürülebilir bir model olmak.Etik kurallara uygunluk, insan odaklılık, bilimsellik, güvenilirlik, dürüstlük, şeffaflık, katılımcılık, hasta haklarına saygı, verilere dayalı hizmet ve yönetim.
Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Hakkında İçerikler
Akdeniz Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Dumlupınar Bulvarı Akdeniz Üniversitesi Hastanesi 07059, Kampüs, ANTALYA
Telefon Tel:0 242 249 60 00
Fax Fax:0 242 249 60 40
E-Mail E-Mail:…
Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Nerede
Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma
Akdeniz Üniversitesi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Akdeniz Üniversitesi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis Hizmetleri, Adli Tıp Anabilim Dalı, Aile Hekimliği, Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kardiyoloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Psikiyatri, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Spor Hekimliği, Anestezioloji ve Reanimasyon, Çocuk Cerrahisi, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları, Nöroşirurji (Beyin Cerrahi), Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Üroloji
Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Doktorları
Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -