Özel Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

1996 yılında Kastamonu Sağlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde Özel Şifa Polikliniği olarak hizmetlerimiz başladı. Özel Şifa Polikliniği olarak tanı ve tedavi merkezi, ağız ve diş sağlığı kliniği, psikoteknik değerlendirme merkezi, ilkyardım eğitici eğitimi ve ilkyardım eğitimi yanısıra; ortak sağlık ve güvenlik birimi hizmetleri verilmektedir.

Özel Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres Hepkebirler Mah. Adalet Cad. No:2 Kastamonu  
Telefon 0 (366) 212-6366
Fax
E-Mail

Özel Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Nerede
Özel Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Alma
Özel Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bölümleri ve Servisleri

-Ağız ve Diş Sağlığı

-Muayen

-Enjeksiyon

-Pansuman

-Tıbbi Tahliller

-Evlere Sağlık Hizmetleri

Özel Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları
Özel Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -