Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Uluslar arası standartlara uygun sağlık hizmeti sunarak, en üst düzeyde bilimsel rol üstlenebilen, güven ve saygınlık konusunda önder, tercih edilen, hizmetleri ile mutluluk veren bir sağlık kurumu olmaktır.Toplumumuzu, koruyucu diş hekimliği hizmetleri çerçevesinde eğiterek, bilgilendirerek yaygın ağız ve diş hastalıklarından korumak, gerektiğinde ağız ve diş sağlığı ile ilgili sorunların çözümünde çağdaş teknolojileri ve en yeni tedavi yöntemlerini kullanarak hastayı sağlığına kavuşturmak, Bütün sağlık hizmetlerini insan ve hasta hakları çerçevesinde, uluslar arası standartları temel alarak, etik kurallara uygun, etkin, verimli, saygın, kaliteli, kolay ulaşılabilir ve güler yüzlü bir anlayışla topluma sunmaktır.

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kuzeykent Mah. Cankat Sok. No:4/1 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi  
Telefon 0366 212 43 93
Fax 0366 212 91 01
E-Mail kastamonu.adsm@saglik.gov.tr

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Protez Teslimatı Duyurusu

-Tedavilerimiz / Hizmetlerimiz

-Sterilizasyon

-Radyoloji / Görüntüleme

-Evde Sağlık

-Protez Laboratuvarı

-Poliklinikler

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -