Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi

“En yüce değer bilgi ve en üstün hizmet insana hizmettir” inanç ve anlayışı bizim için bir yaşam felsefesi ve tarzıdır. Bu inanç ve anlayışla her görüş ve inançtan bütün insanlığı kucaklayan Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi tüm Türkiyede en önde gelen referans merkezlerinden birisi olmayı, yeni teknolojilerle de her zaman ilk olmanın gururunu yaşayıp ve mükemmeli sunmayı, gelişen tıbbi teknolojiyi yakından takip ederek modern,etkin ve hastalarını memnun edecek düzeyde sağlık hizmeti vermeyi, hastaların tıbbi ve tıbbi olmayan bildiği tüm sırlarını hastanın izni olmadan kimseyle paylaşmamayı, hastalarının ve hasta yakınlarının eğitimini titizlikle uygulayıp ,verdiği hizmetle din,dil,ırk farkı gözetmeden, profesyonel gücü amatör bir ruh ile birleştirerek Türkiye’de bir model olma onurunu taşımayı hedeflemektedir.Bilimsel-vicdani etik ilkelerden ödün vermeden açık,dürüst,güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmayı,sürekli eğitim,ölçme,iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi yenilenmeyi sağlayan bir yöntem ve işletim sistemi kurmayı,Türkiye’de Referans bir hastane olma özelliğini,standartlarını yükselterek sürdürmeyi,teşhis ve tedavilerinde hasta ve yakınlarının memnuniyetini kurumun menfaatlerinin önünde tutmayı her zaman ve her şartta KALİTE’den taviz vermemeyi misyon olarak benimsemiştir.

Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Topçuoğlu Mh.Dumlupınar Cd. No:7 Merkez/Kastamonu
Telefon 0 (366) 214-7070
Fax
E-Mail info@ozelanadolu.com

Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi Nerede
Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi Randevu Alma
Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahisi

-Ağız ve Diş Sağlığı

-Beyin ve Sinir Cerrahisi

-Genel Cerrahi

-Göz Hastalıkları

-Kardiyoloji

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Üroloji

Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi Doktorları
Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -