Özel Kastamonu Odak Göz Merkezi

Özel Kastamonu Odak Göz Hastalıkları Merkezi 2006 yılı Kasım ayında, kurucularının aynı zamanda merkezde aktif olarak çalışan göz hastalıkları uzmanı olarak çalışmaya başlamalarıyla faaliyetlerine başlamıştır. Merkezimiz, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cerrahi göz tedavisinde en gelişmiş yöntemleri en son teknoloji ile halkımıza sunmaktadır. Özel Kastamonu Odak Göz Hastalıkları Merkezi, sektöründe kısa bir süredir faaliyette olmasına rağmen Kastamonu ve batı Karadeniz bölgesinin önemli özel sağlık kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. Merkezimizdeki Uygulamalar : Günlük 200 muayene ve 35 ameliyat kapasitesi olan merkezimizde,, katarakt (fako) uygulamaları başta olmak üzere glokom, şaşılık, gözyaşı kanal tıkanıklığı, retina dekolmanı ameliyatları, vitreoretinal cerrahi ve FFA (Fundus Fluoerscein Angiografi), argon lazer, YAG lazer, bilgisayarlı görme alanı, orbscan kornea topografisi, ile 7/24 hizmet verilmektedir.

Özel Kastamonu Odak Göz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Kastamonu Odak Göz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Cumhuriyet Sk. No:3 İsfendiyarbey İlkokulu Yanı Merkez/Kastamonu
Telefon 0 (366) 213-0020
Fax
E-Mail

Özel Kastamonu Odak Göz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Kastamonu Odak Göz Merkezi Nerede
Özel Kastamonu Odak Göz Merkezi Randevu Alma
Özel Kastamonu Odak Göz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Kastamonu Odak Göz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kastamonu Odak Göz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Kastamonu Odak Göz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Göz Hastalıkları

Özel Kastamonu Odak Göz Merkezi Doktorları
Özel Kastamonu Odak Göz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -