Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Uluslararası standartlara, deontolojik ve etik kurallara uygun, hastalarımızın ve sağlık çalışanlarımızın memnuniyetinin üst düzeyde olduğu, gerek sağlık çalışanımızın emeği gerek teknolojik destek ile nitelikli teşhis, tedavi ve rehabilitasyon hizmeti sunmaktır.Evrensel bilimin öncülüğünde teknoloji ve çalışan birlikteliği ile kaliteli, uluslararası standartlara uygun fiziksel tıp ve rehabilitasyon hizmetlerini sunmak ve yurt içi başta olmak üzere yurt dışında da tercih edilen öncü bir sağlık tesisi olmaktır.

Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında İçerikler
Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Aktekke Mahallesi Safalan Caddesi Bakımevi Sokak No:2/B KASTAMONU  
Telefon 0366 214 4331
Fax 0366 214 4771
E-Mail kastamonufth1@saglik.gov.tr

Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Nerede
Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Randevu Alma
Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri ve Servisleri
-İnkontinans

-Laboratuvar

-Röntgen

-Robotik Yürüme Cihazı

-ESWT

-FİZİK TEDAVİ POLİKLİNİĞİ

Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları
Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -