Özel SEV Amerikan Hastanesi

Halkımızın sağlık alanında nitelikli ve doğru bilgilere etkin bir şekilde ulaşabilmesini sağlamak, sağlık hizmeti sunanlar ve bundan faydalanmak isteyenleri profesyonel bir platformda buluşturmak ayrıca toplumsal sorumluluğumuzun da bilincinde olarak toplumun sağlık düzeyi ve yaşam kalitesini yükseltme çabalarına katkıda bulunmak. Sağlık portalları arasında Türkiye’ye model oluşturmayı ve dünyada referans gösterilen sağlık platformlarından biri olmayı hedeflemektedir.
Özel SEV Amerikan Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel SEV Amerikan Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Tepebaşı Mah. Yüksek Sokak No:3/A
Telefon Tel:0 (342) 220-0211
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:mmtamerikan@mmtamerikan.com
Özel SEV Amerikan Hastanesi Nerede
Özel SEV Amerikan Hastanesi Randevu Alma
Özel SEV Amerikan Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel SEV Amerikan Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel SEV Amerikan Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel SEV Amerikan Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Başhekim, Acil Servis, Anestezi Ve Reanimasyon, Beyin Ve Sinir Hastalıkları, Beslenme Ve Diyetetik, Çocuk Hastalıkları Ve Sağlığı, Dahiliye, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi Ve Travmatoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Psikolojik Danışmanlık, Radyoloji, Üroloji, Göz Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Biyokimya, Enfeksiyon Hastalıkları, Gastroenteroloji
Özel SEV Amerikan Hastanesi Doktorları
Özel SEV Amerikan Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -