Şahinbey Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi

Sağlıklı bir toplum anlayışı ile hasta memnuniyetine odaklı çalışan haklarına duyarlı yüksek kalitede nitelikli, güvenilir, kesintisiz, verimli sağlam iletişim temelleri üzerinde kalite standartlarında hizmet vermek.Gelişen tıbbi teknolojiye ayak uydurarak ağız diş sağlığı, klinik tedavi hizmetlerinin niteliğini sürekli arttıran genel ve tıbbi ahlak kurallarından ödün vermeden uluslararası standartlarını benimseyen, tedavi edici uygulamaların yanı sıra koruyucu sağlık hizmetlerine önem veren bir kurum olmak.

Şahinbey Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında İçerikler
Şahinbey Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Eyüboğlu Mah. Dr.Rauf Yılmazer Cad. No:1 Şahinbey/GAZİANTEP  
Telefon 0 (342) 232 65 65
Fax 0 (342) 232 65 54
E-Mail sahinbey.adsh@saglik.gov.tr

Şahinbey Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Şahinbey Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Nerede
Şahinbey Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma
Şahinbey Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Şahinbey Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Şahinbey Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Şahinbey Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-ENDODONTİ-KANAL TEDAVİSİ

-PERİODONTOLOJİ

-PROTETİK TEDAVİ(PROTEZ)

-ÇENE CERRAHİSİ

-ORTODONTİ

-PEDODONTİ

Şahinbey Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları
Şahinbey Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -