Özel Tam-Med Hastanesi

Çağdaş sağlık hizmetlerini, hastaların ve hasta yakınlarının beklentilerine cevap verecek şekilde geliştirip, ihtiyaçları “kaliteli beklentilere ekonomik çözümler” yaklaşımıyla karşılayarak, paydaşlarına ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktır.Hastalarımızın beklentilerini; konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımızla, dünyadaki en son bilimsel ve teknolojik gelişmeleri uygulayarak, en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde karşılamak.
Özel Tam-Med Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Tam-Med Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İnönü cad. No:156 Şahinbey Gaziantep
Telefon Tel:(0342) 252 52 52
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@tam-med.com.tr
Özel Tam-Med Hastanesi Nerede
Özel Tam-Med Hastanesi Randevu Alma
Özel Tam-Med Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Tam-Med Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Tam-Med Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Tam-Med Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Gastroenteroloji, Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Nükleer Tıp, Radyoloji, Patoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, ESWL, Sitogenetik, Moleküler Genetik, Algoloji, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel Tam-Med Hastanesi Doktorları
Özel Tam-Med Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -