Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi

Gaziantep Özel Sevgi Hastanesi olarak sağlık alanındaki değişim ve gelişmeleri takip ederek, hastanemizde uygulamak. Bu uygulamaları ,uygun ekonomik koşullarda halkımıza sunmak. Halkımızın yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlığına katkıda bulunmak. Hastalarımızın güveni,saygınlığı ve hasta mahremiyetini her koşulda korumak için hiçbir şekilde kurumsal kimliğimizden taviz vermeyecek bir kuruluş olmak. Modern tıbbın gerektirdiği kaliteli sağlık hizmetini, alanlarında uzman hekim ve sağlık personelimizle ilebirlikte koşulsuz insan sağlığı ve mutluluğunu sağlamak için her zaman standartların üzerinde hizmet sunmaktır.
Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Eyüpoğlu Mah. Rauf Yılmazer Cd. no:16 | ŞAHİNBEY / GAZİANTEP
Telefon Tel:0.342 220 60 60
Fax Fax:0.342 220 66 40
E-Mail E-Mail:info@ozelsevgihastanesi.com.tr
Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi Nerede
Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi Randevu Alma
Özel Gaziantep Sevgi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Gaziantep Sevgi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
AMELİYATHANELER, ENDOSKOPİ, KOLONOSKOPİ, ODYOLOJİ, EEG / ELEKTROENSEFALOGRAFİ, UYKU LABORATUVAR, YANIK ÜNİTESİ, ORGAN BAĞIŞ BİRİMİ, GENEL YOĞUN BAKIM, YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM, KARDİYOLOJİ YOĞUN BAKIM
Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi Doktorları
Özel Gaziantep Sevgi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -