Özel Gaziantep Hayat Hastanesi

Çağdaş bilgi ve son teknolojiyi kullanan, uluslar arası standartlarda hizmet vermeyi amaç edinen, hastanın, ailesinin ve yakınlarının memnuniyetini önemseyen, her zaman öncü ve kaliteli hizmet anlayışıyla ‘çağdaş hastane’ olma özelliğini sürdürmektedir. Uzman ekibi, son teknolojiyi kullanan uygulamaları ile sağlık sektöründe ‘Hayatınız Bizim İçin Değerlidir’ sloganıyla kaliteli sağlık hizmeti vermektedir.
Özel Gaziantep Hayat Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Gaziantep Hayat Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İstasyon Cd. No. 17 / Şahinbey / GAZİANTEP
Telefon Tel:(0342) 230 60 60
Fax Fax:(0342) 220 38 30
E-Mail E-Mail:info@hayathastanesi.net
Özel Gaziantep Hayat Hastanesi Nerede
Özel Gaziantep Hayat Hastanesi Randevu Alma
Özel Gaziantep Hayat Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gaziantep Hayat Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Gaziantep Hayat Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gaziantep Hayat Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ameliyathane, Cildiye (Dermatoloji), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Endoskopi, Genel Cerrahi, Göz, Dahiliye, KBB (Kulak Burun Boğaz), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Laboratuvar, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Üroloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, ECZANE, ACİL, KADIN DOĞUM VE HASTALIKLARI, GÖZ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
Özel Gaziantep Hayat Hastanesi Doktorları
Özel Gaziantep Hayat Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -