Özel Rehamer FTR Tıp Merkezi

01 Haziran 2007’de tarihinde REHAMER FİZİK TEDAVİ VE REH DAL MERKEZI Olarak hizmet vermeye başladı. 2015 Yılında A SINIFI TIP MERKEZI olarak Ruhsatlandırılarak hizmetlerine devam etmektedir..
Özel Rehamer FTR Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Rehamer FTR Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Merkez Aytaç Mahallesi, Fatih Caddesi No:89 Küçükçekmece-İSTANBUL
Telefon Tel:(0212) 693 42 42-(0212) 470 04 95
Fax Fax:(0212) 470 04 96
E-Mail E-Mail:info@rehamer.com
Özel Rehamer FTR Tıp Merkezi Nerede
Özel Rehamer FTR Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Rehamer FTR Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Rehamer FTR Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Rehamer FTR Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Rehamer FTR Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göz Hastalıkları
Özel Rehamer FTR Tıp Merkezi Doktorları
Özel Rehamer FTR Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -