Özel Halkalı Kent Hastanesi

Uzman Kadrosuyla, Tıp’taki gelişmeleri yakından takip ederek, kaliteli hizmet verme ilkesi doğrultusunda,kurulduğu günden bu yana Türk insanına hak ettiği değeri gösterebilmek için, en üst düzeydeki yöneticisinden bütün çalışanlarına, emeğini, sevgisini,tutkusunu ve yüreğini ortaya koyan ÖZEL HALKALI KENT HASTANESİ bugünün adımlarını yarınlara taşımanın sorumluluğunun bilincinde yoluna devam etmektedir. İnsan hayatına verdiği önemden yola çıkarak hasta istek ve beklentilerine ekibiyle birlikte en etkin çözüm bulan ve çevrede bu imajı çizmiş bir işletme yapısının devamını sağlamak ise ÖZEL HALKALI KENT HASTANESİ ‘nin temel prensiplerindendir.ÖZEL HALKALI KENT HASTANESİ’nin sizlere sunmuş olduğu sınırsız hizmetinde insan sağlığının söz konusu olduğu,yapılan hatanın telafisinin mümkün olmadığı bilinci tüm çalışanlarca özümsenmiştir. Bu doğrultuda; Hizmet verdiğimiz hastalarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için, hasta haklarını gözeterek,doğru teşhis ve tedavi yöntemini kullanmak, hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet vermek, bunun yanında varlığımızı güçlendiren,saygıyı prensip edinip, güler yüzünü ve merhametini sizlerden eksik etmeyen çalışanlarımızla disiplinli bir şekilde çalışmayı sağlamaktır. Var olduğumuz sürece toplumun sağlığını her zaman ön planda tutarak koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini değerli halkımıza uygun ekonomik koşullarda sunmak,sağlıkla ilgili bilgi ve uygulamaların Uzman Doktorlarımız tarafından geliştirilmesini desteklemektir.

Özel Halkalı Kent Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Halkalı Kent Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Özel Halkalı Kent Hastanesi – Zafer Cömert Sok No:4 34660 Küçükçekmece / İSTANBUL / TÜRKİYE  
Telefon 0 212 471 20 00
Fax 0 212 471 20 09
E-Mail info@halkalikenthastanesi.com.tr

Özel Halkalı Kent Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Halkalı Kent Hastanesi Nerede
Özel Halkalı Kent Hastanesi Randevu Alma
Özel Halkalı Kent Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Halkalı Kent Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Halkalı Kent Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Halkalı Kent Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Ağız ve Diş Sağlığı

-Anestezi ve Reanimasyon

-Beslenme ve Diyet

-Biyokimya

-Check Up

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Dahiliye (İç Hastalıkları)

–Dermatoloji (Cildiye)

-Endoskopi

-Enfeksiyon Hastalıkları

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Genel Cerrahi

-Göğüs Hastalıkları ve Alerji

-Göz Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Kardiyoloji ve Ekokardiyografi

-Kanser Cerrahisi

-Kemik Yoğunluğu Ölçümü

– Kulak Burun Boğaz

-Laboratuvar

-Laparoskopik Cerrahi

-Mikrobiyoloji

-Meme Hastalıkları ve Cerrahisi

-Nöroloji

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Patoloji

-Radyoloji

-Solunum Yolu Enfeksiyonları

-Solunum Fonksiyon Testleri

-Tomografi

-Üroloji

-Ütüleme Epilasyon

-Yetişkin ve Yeni Doğan Yoğun Bakım

Özel Halkalı Kent Hastanesi Doktorları
Özel Halkalı Kent Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -