Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Merkezimize başvuran hastaların, ağız ve diş hastalıklarının teşhis ve tedavilerini sağlamak amacıyla hasta haklarına saygılı, sağlık personelinin haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı, hizmeti veren ile alan arasındaki iletişimi sağlam temellere oturtmaktır. Memnuniyeti sürekli göz önünde bulundurmak, kaynakları etkin kullanarak nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamak ve standartlara uygun hale getirmektir.Çağdaş tıbbın tüm olanaklarını kullanarak, müracaat eden hastaların ağız ve diş hastalıklarının tanı ve tedavilerinin sağlanmasında koruyucu hekimlik adına öncü ve lider konumuna gelmeyi, hizmet sunumu konusunda gelecekte olabilecek değişimleri öngörerek alt yapı ve personel eğitimini sağlamak. Rekabet gücünü arttırabilmesi için ileriye dönük uzun zamanda varmak istediği ideallerini gerçekleştirmeyi ve uluslar arası standartlara ulaşabilmeyi amaçlamaktadır.

Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında İçerikler
Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Söğütlüçeşme mah. Halkalı cad. 1.Kazımkarabekir sk. No:22 Küçükçekmece/İSTANBUL  
Telefon 0 212 471 06 49
Fax 0 212 471 06 53
E-Mail istanbul.adsm5@saglik.gov.tr

Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Nerede
Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma
Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Diş Kliniği

-Ağız ve Çene Cerrahisi Kliniği

-Çocuk Diş Kliniği, Endodonti Kliniği

-Genel Diş Klinikleri

-Periodontoloji Kliniği

-Protez Kliniği

-Ortodonti Kliniği

Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları
Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Özel Karatekin Hastanesi -