Medipol Mega Hastaneler Kompleksi

En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.İnsanın en önemli değerlerinden biri olan SAĞLIK’a, çağdaş standartlarda, bütüncül kalite anlayışı içerisinde toplumun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunmak.
Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Hakkında İçerikler
Medipol Mega Hastaneler Kompleksi İletişim Bilgileri
Adres Adres:TEM Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No: 1 Bağcılar 34214 İstanbul
Telefon Tel:444 70 44 – (0212) 460 77 77
Fax Fax:(0212) 460 70 70
E-Mail E-Mail:medipol@medipol.com.tr
Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Nerede
Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Randevu Alma
Medipol Mega Hastaneler Kompleksinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Medipol Mega Hastaneler Kompleksinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Bölümleri ve Servisleri
Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Genel Cerrahi, Girişimsel Nöroradyoloji, Göğüs Cerrahisi, Göz Sağlığı Ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi, Odyoloji – İşitme ve Denge Bozuklukları, Organ Nakli, Ortopedi ve Travmatoloji, Eklem Hastalıkları ve Cerrahisi Polikliniği, Spor Yaralanmaları ve Cerrahisi Polikliniği, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Tüp Bebek Merkezi (Yardımla Üreme Tedavileri/IVF), Üroloji, Acil Tıp, Aile Hekimliği, Alerji ve İmmünoloji (Erişkin), Algoloji, Beslenme ve Diyetetik, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk Gastroenterolojisi, Çocuk Gelişimi, Çocuk Gelişimi Değerlendirme, İzlem ve Erken Müdahale Ünitesi, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk İmmünoloji ve Alerjisi, Çocuk Kardiyolojisi Merkezi, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Ürolojisi, Emzirme Polikliniği, Sağlıklı Çocuk İzlem Polikliniği, Yeni Doğan, Çocuk Ve Ergen Ruh Sağlığı, Deri ve Zührevi Hastalıklar (Dermatoloji), Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, Hematoloji ve Onkoloji Merkezi, Erişkin Hematoloji, Pediatrik Hematoloji ve Onkoloji, Terapötik Aferez, Transfüzyon, Homeopati, İç Hastalıkları, Endokrinoloji, Gastroenteroloji, Hematoloji, Nefroloji, Romatoloji, Tıbbi Onkoloji, İntegratif Tıp (Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Araştırma Merkezi), Kardiyoloji, Kemik İliği Merkezi, Kemoterapi, Nöroloji, Multipl Skleroz / MSNükleer Tıp, Psikiyatri, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji
Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Doktorları
Medipol Mega Hastaneler Kompleksinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -