Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi

Böbrek yetmezliği ile ilgili sağlık hizmetine ihtiyacı olan hastalarımıza, uygulamakla yükümlü olduğumuz yönetmelikler dahilinde HASTA ODAKLI bir anlayışla, en yüksek kalite standartlarında ve güvenilirlikte diyaliz hizmetini sürekli gelişerek sunmak için varız.Uluslararası Sağlık Standartlarında hizmet vermek için, sürekli büyüyen, yeniliklere açık, etik ve bilimsel çalışan, kalıcı kurumsal bir ekiple diyaliz tedavisinde tercih edilen LİDER BİR MERKEZ olmak.

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Mekez Mah. Fatih Cad. No:79/B HALKALI – İSTANBUL  
Telefon 0 (212) 471 65 60
Fax 0 (212) 495 06 42
E-Mail info@medikare.com.tr

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -