Özel Öztürk Göz Merkezi

Özel Öztürk Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Öztürk Göz Merkezi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Özel Öztürk Göz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Öztürk Göz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Cevatpaşa Mah. Eski Edirne Asfaltı Turna Sk. No:2  
Telefon 0 (212) 537-2794
Fax
E-Mail

Özel Öztürk Göz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Öztürk Göz Merkezi Nerede
Özel Öztürk Göz Merkezi Randevu Alma
Özel Öztürk Göz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Öztürk Göz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Öztürk Göz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Öztürk Göz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Göz Hastalıkları

-Acil

Özel Öztürk Göz Merkezi Doktorları
Özel Öztürk Göz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -