Özel Öztürk Göz Merkezi

Özel Öztürk Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Öztürk Göz Merkezi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Özel Öztürk Göz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Öztürk Göz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Cevatpaşa Mah. Eski Edirne Asfaltı Turna Sk. No:2  
Telefon Tel:0 (212) 537-2794
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Öztürk Göz Merkezi Nerede
Özel Öztürk Göz Merkezi Randevu Alma
Özel Öztürk Göz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Öztürk Göz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Öztürk Göz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Öztürk Göz Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Göz Hastalıkları, Acil
Özel Öztürk Göz Merkezi Doktorları
Özel Öztürk Göz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -