Özel Baypark Hospital Hastanesi

Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini etik değerlere bağlı, hasta ve çalışan haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyerek, çağdaş ve uygun koşullarda din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolar ile sunmaktır.Sağlıktaki değişim ve gelişmeleri takip eden, tıbbi uygulamaları ve sağlık teknolojisi ile örnek gösterilen, nitelikli ve uzman kadrosunu sürekli iyileştirme ve gelişim mantığı ile eğitimle destekleyen, Türkiye’nin örnek gösterilen sağlık kuruluşlarından biri olmak.
Özel Baypark Hospital Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Baypark Hospital Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yıldırım Mahallesi Ali Fuat Başgil Caddesi No. 112 34045 Bayrampaşa / İstanbul
Telefon Tel:(212) 640 55 55
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@baypark.com
Özel Baypark Hospital Hastanesi Nerede
Özel Baypark Hospital Hastanesi Randevu Alma
Özel Baypark Hospital Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Baypark Hospital Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Baypark Hospital Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Baypark Hospital Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis (24 Saat), Ameliyathane, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin Sinir Cerrahisi, Cildiye (Dermatoloji), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Doğumhane, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Erişkin Yoğun Bakım, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Laboratuvar, Nöroloji, Obezite Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Radyoloji, Üroloji, Uyku Laboratuvarı, Yeni Doğan Yoğun Bakım
Özel Baypark Hospital Hastanesi Doktorları
Özel Baypark Hospital Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -