Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi

reklam
Daha önce Özel 500 Evler Gün Tıp Merkezi olarak hizmet verilen binada 2011 yılının Aralık ayında faaliyete geçen Avrupagöz Bayrampaşa Göz Merkezi göz sağlığı alanında, “Hizmetin en kutsalı insana verilenidir.” anlayışıyla ilerlemektedir.Merkezimiz; modern binası, son teknoloji cihazları ve uzman medikal kadrosu ile aylık 7500 hastaya muayene, 650 hastaya da ameliyat kapasitesine sahiptir.
Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yıldırım Mah. Eski Edirne Asfaltı No:183
TelefonTel:0 (212) 479-8585
FaxFax:…
E-MailE-Mail:…
Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi Nerede
Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi Randevu Alma
Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Göz Hastalıkları
Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi Doktorları
Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -