Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi

Daha önce Özel 500 Evler Gün Tıp Merkezi olarak hizmet verilen binada 2011 yılının Aralık ayında faaliyete geçen Avrupagöz Bayrampaşa Göz Merkezi göz sağlığı alanında, “Hizmetin en kutsalı insana verilenidir.” anlayışıyla ilerlemektedir. Merkezimiz; modern binası, son teknoloji cihazları ve uzman medikal kadrosu ile aylık 7500 hastaya muayene, 650 hastaya da ameliyat kapasitesine sahiptir.

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Yıldırım Mah. Eski Edirne Asfaltı No:183  
Telefon Tel:0 (212) 479-8585
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi Nerede
Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi Randevu Alma
Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Göz Hastalıkları
Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi Doktorları
Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -