Özel Duygu Hastanesi

Hastalarımıza, Tıp etiği ve bilimsel kurallardan ödün vermeden; koruyucu, tedavi edici ve rehabilite edici sağlık hizmetlerini, yetenekli ve deneyimli kadromuzla dünya standartlarında sunan bir kurum olmak. ’Rahatsızlığın önüne hiçbir öncelik geçemez, TIP-ETİK ve HUKUK bunu çözmeyi birincil hedef kabul eder’’ şartlanmışlığından yola çıkarak, Tıbbi Yetkinlik-Etik Kabul edilebilirlik ve Hukuki Meşruiyet kırmızı çizgileri içerisinde; Öncelikle bölgesinde saygın ve referans alınan bir hastane olmak. Bu çalışmayı Tıp-Teknoloji ve Bilişim alanındaki gelişmeleri takip edip özümseme gayretinin ayrılmaz parçası bilmek. Tekil LİDER değil Çoğul LİDERLİK yaklaşımıyla olabildiğince ortak aklı işleterek doğru kurumsal yürüyüşler yapmak. Sağlık hizmetinin her evresinde ölçülebilir ve tekrarlanabilir standartlar var edebilmek. Kurumumuzdan sadece hizmet alanların memnuniyeti ile yetinmeyip o memnuniyeti hizmet verenlerin memnuniyeti ile buluşturmak. Sunduğumuz sağlık hizmetinin standardını hep daha yukarılara çekerken aynı zamanda bu hizmeti talep edecek hedef kitlenin sosyo-kültürel ve sosyo-ekonomik dokusuyla barışık kılmak.
Özel Duygu Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Duygu Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yeni Mahalle, Cengiz Topel Cd. No:167, 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul, Türkiye
Telefon Tel:0 212 600 11 00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:iletisim@duyguhastanesi.com.tr
Özel Duygu Hastanesi Nerede
Özel Duygu Hastanesi Randevu Alma
Özel Duygu Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Duygu Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Duygu Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Duygu Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi – Nöroşirurji, Biyokimya ve Klinik Mikrobiyoloji, Cildiye (Dermatoloji), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları – SFT, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak-Burun-Boğaz, Nöroloji – EMG – EEG, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji
Özel Duygu Hastanesi Doktorları
Özel Duygu Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -