Özel Merve Tıp Merkezi

•Hasta ve hasta yakını memnuniyetini ilke edinmiş tıbbi kadromuz ile kaliteli hizmet sunan bir ikinci basamak sağlık kuruluşuyuz. •Bu özelliklerimize uygun olarak halkımıza, tanı ve tedavinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunmayı görev biliriz. •Kurumumuzun her mensubu, bu görev bilincinin ve etik değerlere saygısının gereği olarak, mesleki birikimini doğru tanı ve tedaviyi en kısa sürede sağlamak için kullanır. •Sosyal sorumluluk bilinciyle insanımızı tıptaki gelişmelerden, toplum sağlığını tehdit eden etkenler hakkında halkı bilgilendirir ve bu yolla sağlıklı bir toplum oluşmasına katkıda bulunuruz.Hasta beklenti ve ihtiyaçlarını sınırsız sorumluluk bilinciyle karşılayan, yeniliklere açık, Gaziosmanpaşa’ mızın öncü özel sağlık merkezi olma sorumluluğu ile sağlık alanındaki gelişmeleri eş zamanlı olarak bölgemiz insanlarına sunmaktır.
Özel Merve Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Merve Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Barbaros Hayrettinpaşa Mah., Eski Edirne Asf. No:344, 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul
Telefon Tel:(0212) 537 77 79
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Merve Tıp Merkezi Nerede
Özel Merve Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Merve Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Merve Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Merve Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Merve Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Acil, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel Merve Tıp Merkezi Doktorları
Özel Merve Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -