Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi

Yerel tecrübe ile global teknolojiyi birleştiren şirketimizce dünya standartlarında, çağdaş, yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer sağlık kuruluşları tarafından örnek alınan sağlık kurumu olmak. Tüm hastalarımıza en yüksek kalitede eşit bakım hizmeti veren, hastalarımızın kendilerine güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı sağlık kurumları zinciri oluşturmak. Diyaliz sektöründe hep en iyileri ve ilkleri uygulayan bir şirket olarak diyaliz hastalarına daha kaliteli ve uzun bir yaşam sunmak.Toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak, sağlık sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.

Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Arapzade Mahallesi Eyyüp Topçu Caddesi Özbey Apartmanı Zemin Kat No:13 Orhangazi/Bursa  
Telefon 0 224 573 77 78
Fax 0 224 573 77 78
E-Mail edremitumutdiyaliz@hotmail.com

Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -