Özel Atakent Hastanesi

Tüm özel ve genel branşların bulunduğu, uluslararası hizmet verebilen, bölgenin öncü ve refere sağlık kuruluşu olmaktır. Ulusal standartlara uygun, hasta haklarına saygılı, sosyal doku ile uyumlu, güvenilir, kaliteli, ekonomik, teknolojik ve çağdaş sağlık hizmeti vermektir.
Özel Atakent Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Atakent Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Rüstempaşa mah. Sema Sok. No:12
Telefon Tel:0 (226) 811-1515
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Atakent Hastanesi Nerede
Özel Atakent Hastanesi Randevu Alma
Özel Atakent Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Atakent Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Atakent Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Atakent Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi Ve Reanimasyon, Beslenme Ve Diyet, Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Dermatoloji, Dahiliye (İç Hastalıkları), Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Medikal Estetik, Nöroloji, Ortopedi Ve Travmatoloji, Psikoloji, Psikiyatri, Üroloji
Özel Atakent Hastanesi Doktorları
Özel Atakent Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -