Orhangazi Devlet Hastanesi

reklam

Hizmette sürekli kaliteyi esas alan, personelinin çalışanı olmaktan gurur duyduğu hastaların güvenerek ilk tercih edeceği bir hastane olmak.Bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden ödün vermeden, hasta hak ve mahremiyetine saygılı, hastalarına hekim seçme hakkı tanıyan, çalışanların, hasta ve yakınlarının memnuniyetini önemseyen, tedavi sürecinde alınan kararlar hakkında hastayı / hasta yakınını bilgilendirerek hasta ve çalışan güvenliğine özen göstermek.

Orhagazi Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Orhagazi Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres :Arapzade Mahallesi, Fındıklı Yolu Cd. No:65, Pk: 16800 Orhangazi/Bursa/TÜRKİYE 
TelefonTel: 0 224 573 12 70
Fax0.224 573 12 61
E-MailE-Mail: bursadhs9@saglik.gov.tr

Orhagazi Devlet Hastanesi Nerede
Orhagazi Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Orhagazi Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Orhagazi Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Orhagazi Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Orhagazi Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Ameliyathane, Holter, Kan Transfüzyon Merkezi, Sosyal Çalışma Birimi, Sigara Bıraktırma Polikliniği, Fizik Tedavi Merkezi, Diyetisyen, Psikolog, Evde Sağlık, EKG / Eforlu EKG, Diş Protezi, EEG/EMG, Morg/Gasilhane, Sağlık Kurulu,
Orhagazi Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Orhagazi Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -