Özel Yalova Hastanesi

Bilimsel ve vicdani değerlere bağlı, hasta haklarına ve etik kurallara saygılı, koşulsuz hasta memnuniyeti odaklı, kaliteli hizmet anlayışımız ve uzman kadromuzla güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak.Profesyonel tıbbi uygulamlalarımız, teknolojimiz, hasta memnuniyeti yaratmadaki çabamız ve uzman kadromuz ile yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren ve sağlık alanında konumlandığı bölgede bir referans merkezi olmaktır.
Özel Yalova Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Yalova Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Fevzi Çakmak Mh. Şehit Ömer Faydalı Cd. Fırın Sk. No:33 YALOVA
Telefon Tel:0 226 811 22 44
Fax Fax:0 226 813 73 24
E-Mail E-Mail:info@oyh.com.tr
Özel Yalova Hastanesi Nerede
Özel Yalova Hastanesi Randevu Alma
Özel Yalova Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yalova Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Yalova Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yalova Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Beslenme ve Diyetetik, Çocuk Hastalıkları, Dermatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Tıbbi Onkoloji, Göğüs Hastalıkları, Dahiliye, Kardiyoloji, Nefroloji, Nöroloji, Perinatoloji, Psikiyatri, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Genel Cerrahi, Göz Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Acil Servis – Ambulans
Özel Yalova Hastanesi Doktorları
Özel Yalova Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -