Gemlik Devlet Hastanesi

reklam
Acil, ayaktan ve yatan hastaların bakım, teşhis ve tedavilerinde hasta güvenliği, çalışan güvenliği, hasta memnuniyeti ve çalışsan memnuniyetini esas alan kaliteli bir sağlık hizmetini sunmaktır.Teşhis ve tedaviye yönelik verilen tüm hizmetlerin standartlarının yükseltilerek, profesyonel yöneticileri ve nitelikli çalışanları ile bölgesinde ilk tercih edilen güvenilir bir sağlık merkezi olmaktır.
Gemlik Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Gemlik Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Cihatlı Mah. Cihatlı Sk. No:207 Gemlik/Bursa
TelefonTel:+(90) 224 517 3406+(90) 224 517 3412+(90) 224 517 3417+(90) 224 517 3583+(90) 224 517 3597
Fax0 224 517 3416
E-MailE-Mail:bursadhs1@saglik.gov.tr
Gemlik Devlet Hastanesi Nerede
Gemlik Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Gemlik Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gemlik Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Gemlik Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gemlik Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Anestezi Polikliniği,Çocuk Polikliniği,Çocuk Gelişimi,Cildiye Polikliniği,Dahiliye Polikliniği,Diyaliz Polikliniği,Diyetisyen Polikliniği,Diş Polikliniği,Enfeksiyon Polikliniği,Evde Bakım Polikliniği,Fizik Tedavi Rehabilitasyon Polikliniği,Genel Cerrahi Polikliniği,Göğüs Polikliniği,Göz Polikliniği,Kulak Burun Boğaz Polikliniği,Kadın Doğum Polikliniği,Kardiyoloji Polikliniği,Nöroloji Polikliniği,Ortopedi Polikliniği,Psikiyatri Polikliniği,Radyoloji Polikliniği,Sigarayı Bırakma Polikliniği,Üroloji Polikliniği,
Gemlik Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Gemlik Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -