Özel North Clinics Tıp Merkezi

North Clinics, olarak stratejik hedeflerimiz doğrultusunda ulusal ve uluslararası coğrafyada öncü ve tercih edilen referans bir Sağlık Kuruluşu Olmak. North Clinics, olarak tüm branşlarda ve obezite cerrahi alanında, üst düzey teknolojiyi, yetkin ekip ve multi disipliner yaklaşım ilkesi ile takip ederek sektörün global danışmanı olmak, kaliteli sağlık hizmeti, antiobezite bilincini topluma başarıyla yaymak. Kaliteden ödün vermeden sürekliliği ve sürdürebilirliği sağlayarak, hastalarımızın memnuniyetini, iş ve yaşam kalitelerini arttırmaktır.
Özel North Clinics Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel North Clinics Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ortaçeşme Mahallesi Çayır Caddesi No: 178 Beykoz – İstanbul
Telefon Tel:0216 424 30 00
Fax Fax:0 216 323 96 11
E-Mail E-Mail:northclinics34@gmail.com
Özel North Clinics Tıp Merkezi Nerede
Özel North Clinics Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel North Clinics Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel North Clinics Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel North Clinics Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel North Clinics Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel North Clinics Tıp Merkezi Doktorları
Özel North Clinics Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -