Beykoz Devlet Hastanesi

Tıp ahlakı ilkelerine sadık kalarak, Tüm hastane çalışanlarının katılımı ile bakmakla yükümlü olduğumuz hasta ve yakınlarının İhtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde bilimsel temellere dayalı kaliteli ve insani değerler yaratan bir kurum olarak sağlık ve eğitim hizmeti sunmak, bu hizmetin Sürekli iyileştirilmesini ve geliştirilmesini sağlamaktır.Sağlık hizmetinde gelişen teknolojinin ışığında hasta ve hasta yakınlarına en iyi hizmeti veren kamu hastanesi olmaktır.
Beykoz Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Beykoz Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Saip Molla Cad. Kısayol Sok. No:1 Beykoz / İSTANBUL
Telefon Tel:(216) 322 22 10
Fax Fax:(216) 413 79 58
E-Mail E-Mail:istanbuldhs4@saglik.gov.tr
Beykoz Devlet Hastanesi Nerede
Beykoz Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Beykoz Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Beykoz Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Beykoz Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Beykoz Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Göğüs Cerrahisi, Üroloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Genel Cerrahi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Acil, Anestezi ve Reanimasyon, Psikiyatri, Nöroloji, Kardiyoloji, İç Hastalıkları, Palyatif Bakım Servisi, Göğüs Hastalıkları, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Cildiye, Onkoloji
Beykoz Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Beykoz Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -