Özel Beykoz Tıp Merkezi

Hasta mahremiyetini ve bilgi güvenliğini gözeterek, kaliteli sağlık hizmeti sunan, güvenilir referans bir sağlık kurumu olmak. Bilgili, güler yüzlü çalışanlarıyla güvenilir, etik, ulaşılabilir ve hasta odaklı sağlık hizmeti sunmak.
Özel Beykoz Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Beykoz Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Çayır Cd. No:56 Beykoz / İstanbul
Telefon Tel:0216 323 28 28
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail: info@beykoztipmerkezi.com
Özel Beykoz Tıp Merkezi Nerede
Özel Beykoz Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Beykoz Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Beykoz Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Beykoz Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Beykoz Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Radyoloji, Acil
Özel Beykoz Tıp Merkezi Doktorları
Özel Beykoz Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -