Özel Sarıyer Tıp Merkezi

Çağdaş dünya ile uyumlu Sağlık hizmetinde bütün yeniliklere açık Bölgemizde tercih edilen modern bir sağlık kuruluşu olmak. Mevzuatlar çerçevesinde; Şeffaf İnsan haklarına saygılı Güler yüzlü Sağlık hizmeti sunmak.
Özel Sarıyer Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Sarıyer Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Merkez Mahallesi, Sarıyer Deresi Sokak No: 4 34450 Sarıyer, İstanbul
Telefon Tel:0212 242 25 50 – 0212 242 67 98
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@sariyertipmerkezi.com
Özel Sarıyer Tıp Merkezi Nerede
Özel Sarıyer Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Sarıyer Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sarıyer Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sarıyer Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sarıyer Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Psikoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Radyoloji, Laboratuvar, Psikiyatri, Solunum Fonksiyon Testi, Tansiyon Holter, Sürücü Aday Raporları, Amatör Denizci ve Kısa Mesafe Telsiz Operatörü Belgesi, Sünnet, Videolar, Botoks, Dolgu, Dudak Dolgusu, Bölgesel Zayıflama ve Selülit, Mezoterapi, Lazer Epilasyon, Ozon Tedavisi, Karboksiterapi, Cilt Bakımı (Jetpeel), Dermapen, Fraksiyonel Lazer, Örümcek Ağı Tekniği
Özel Sarıyer Tıp Merkezi Doktorları
Özel Sarıyer Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -