TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezi

Türk Onkoloji Vakfı (TOV), 1990 yılında, İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü hocalarının öncülüğünde, halkı kanser konusunda aydınlatmak ve erken teşhisin tedavinin başarısı açısından önemine dikkati çekmek amacıyla kurulmuş, kamu yararına bir vakıftır. Değerli kişi ve kuruluşların katkılarıyla kurulan ve gelişen Türk Onkoloji Vakfı Yeniköy Tıp Merkezi, tam teşekküllü bir tıp merkezi olarak, kar amacı gütmeden halkımıza en kaliteli sağlık hizmetini sunmayı kendisine görev ve hedef olarak seçmiştir. Türk Onkoloji Vakfı Yeniköy Tıp Merkezi, normal poliklinik hizmetlerinin yanı sıra, çeşitli tarama ve check-up programlarıyla erken teşhise yönelik çalışmalarda da başarılı ve deneyimli bir ekibe sahiptir. Bu taramalarımız sonucunda her yıl 30 civarında kanser vakası teşhis etmekteyiz. (Meme, tiroid, prostat, cilt, kan kanseri vb. ) Bunların önemli bir kısmı dikkati çekecek her hangi bir şikayetleri olmadığı halde, uygun bir tarama programına katıldıkları için en azından erken teşhis açısından şanslı sayılacak kişilerdir.
TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Köybaşı Cad. Mübaşir Sok. No:2 Yeniköy Sarıyer / İstanbul (Yeniköy McDonald’s Yanı)
Telefon Tel:444 10 97 0 (212) 223-5638
Fax Fax:0 212 223 56 41
E-Mail E-Mail:info@tov.org.tr
TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezi Nerede
TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezi Randevu Alma
TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Dahiliye, Genel Cerrahi, Kulak Burun Boğaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, 4 boyutlu ultrason ile gebe takibi ve NST (Bebek Kalp Atışları) yapılmaktadır, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Cildiye, Göz Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Üroloji, Ortopedi, Nöroloji, Ağız & Diş Sağlığı, Akupunktur, Diyetisten, Laboratuvar, Emg, Röntgen, Mamografi, Renkli Doppler -Ultrasonografi, Kemik Ölçümü, Panoramik Diş Röntgeni, Mr-Bt Anlaşmalı 4 Boyutlu Ultrason ile Gebe Takibi, Nst (Bebek Kalp Atışları), Kolposkopi, Echo-Holter, Solunum Fonksiyon Testi, Uyku Apnesi, Gastroskopi, Kolonoskopi
TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezi Doktorları
TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -