Özel Müjde Hastanesi

Çalışanlarımızın yetkinliğini ve teknolojiyi kullanarak, Değerlerimiz ve ilkelerimiz çerçevesinde · Yüksek performanslı ve verimli sağlık hizmeti sunmak.Bölgesinde ilk tercih edilen; Beklentinin ötesinde kaliteli hizmet sunan öncü bir sağlık kurumu olmak.
Özel Müjde Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Müjde Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hastane Cad.No:16 Battalgazi / MALATYA (Orduevi Arkası)
Telefon Tel:444 23 44
Fax Fax:0 422 326 03 84
E-Mail E-Mail:info@mujdehastanesi.com.tr
Özel Müjde Hastanesi Nerede
Özel Müjde Hastanesi Randevu Alma
Özel Müjde Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Müjde Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Müjde Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Müjde Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Kardiyoloji, Dermataloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ortopedi ve Travmatoloji, Enfeksiyon ve Mikrobiyoloji, Göz Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Doğum ve Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Çocuk Sağlığı, Nöroloji, Üroloji, İç Hastalıkları – Dahiliye, Anestezi ve Reanimasyon, Acil Servis, Beslenme ve Diyet, Radyodiagnostik, Yoğun Bakımlar, Diş Hastalıkları
Özel Müjde Hastanesi Doktorları
Özel Müjde Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -