Özel Anka Psikiyatri Dal Merkezi

2007 yılında kurulan Özel Anka Psikiyatri Dal Merkezi, uzman psikiyatrist, psikolog ve pedagog kadrosuyla, Malatya’da psikiyatri, çocuk psikiyatrisi ve psikoterapi alanlarında hizmet vermektedir.
Özel Anka Psikiyatri Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Anka Psikiyatri Dal Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yunus Emre Caddesi No:43 Kanal Boyu/Eski Kapalı Spor Salonu Karşısı Battal Gazi 44300 Malatya
Telefon Tel:0422 321 22 11 0530 643 10 14
Fax Fax:(422) 321 5121
E-Mail E-Mail:ankapsikiyatri@aol.com
Özel Anka Psikiyatri Dal Merkezi Nerede
Özel Anka Psikiyatri Dal Merkezi Randevu Alma
Özel Anka Psikiyatri Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Anka Psikiyatri Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Anka Psikiyatri Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Anka Psikiyatri Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Psikiyatrik Muayene, Psikoterapiler, Psikolojik Testler, Sınav Danışmanlığı, Bağımlılık Terapisi, İliski Terapisi
Özel Anka Psikiyatri Dal Merkezi Doktorları
Özel Anka Psikiyatri Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -