Özel Malatya Park Hastanesi

Gelişen ve değişen teknolojiye uygun, evrensel ilkelerle bağdaşan herkese eşit ve zamanında en üst düzeyde sağlık hizmeti veren bölgenin güven ve saygınlık konusunda önder, kaliteli sağlık hizmeti nedeniyle tercih edilen en iyi özel hastane olmaktır.Hasta ve çalışanların memnuniyetinin yanı sıra hasta haklarına saygılı, çalışan personel haklarını önemseyen,ekip ruhu içinde, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir, zamanında kaliteli hizmet sunumunu gerçekleştiren örnek bir kuruluş olmaktır.
Özel Malatya Park Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Malatya Park Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Fırat Mah. Şefik Tugay Cad. No:15 Battalgazi, Malatya
Telefon Tel:0422 325 50 50
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@malatyaparkhastanesi.com
Özel Malatya Park Hastanesi Nerede
Özel Malatya Park Hastanesi Randevu Alma
Özel Malatya Park Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Malatya Park Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Malatya Park Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Malatya Park Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Ortopedi & Travmatoloji, Göz Hastalıkları, Beslenme ve Diyet, Dermatoloji, Nöroloji, Radyoloji, Üroloji, Dahiliye, Kulak – Burun – Boğaz, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Beyin Ve Sinir Cerrahisi
Özel Malatya Park Hastanesi Doktorları
Özel Malatya Park Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -