Özel Malatya Park Hastanesi

Gelişen ve değişen teknolojiye uygun, evrensel ilkelerle bağdaşan herkese eşit ve zamanında en üst düzeyde sağlık hizmeti veren bölgenin güven ve saygınlık konusunda önder, kaliteli sağlık hizmeti nedeniyle tercih edilen en iyi özel hastane olmaktır.Hasta ve çalışanların memnuniyetinin yanı sıra hasta haklarına saygılı, çalışan personel haklarını önemseyen,ekip ruhu içinde, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir, zamanında kaliteli hizmet sunumunu gerçekleştiren örnek bir kuruluş olmaktır.

Özel Malatya Park Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Malatya Park Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Fırat Mah. Şefik Tugay Cad. No:15 Battalgazi, Malatya
Telefon 0422 325 50 50
Fax
E-Mail info@malatyaparkhastanesi.com

Özel Malatya Park Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Malatya Park Hastanesi Nerede
Özel Malatya Park Hastanesi Randevu Alma
Özel Malatya Park Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Malatya Park Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Malatya Park Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Malatya Park Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Ortopedi & Travmatoloji

-Göz Hastalıkları

-Beslenme ve Diyet

-Dermatoloji

-Nöroloji

-Radyoloji

-Üroloji

-Dahiliye

-Kulak – Burun – Boğaz

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları Ve Doğum

-Beyin Ve Sinir Cerrahisi

Özel Malatya Park Hastanesi Doktorları
Özel Malatya Park Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -