Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi

2007 yılı temmuz ayından itibaren eski adresimizde C tipi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon dal merkezi olarak hizmet veren kurumumuz, haziran 2015’den itibaren yeni müstakil binasında 1750 m2 kapalı alanda son teknolojik cihazlar ile A tipi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp merkezi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kanalboyu Mado yanı Kernek mah. Şevval sok. no:2 Malatya
Telefon Tel:0 422 323 06 06 – 321 16 54
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@kanalboyu.com
Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi Nerede
Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi Randevu Alma
Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Nörolojik Hastalıklar Rehabilitasyonu, Ortopedik Rehabilitasyon, Ağrılı Hastalıklar
Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi Doktorları
Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -