Özel EGM Malatya Hayat Hastanesi

reklam
Gelişen ve değişen teknolojiye uygun, evrensel ilkelerle bağdaşan herkese eşit ve zamanında en üst düzeyde sağlık hizmeti veren bölgenin güven ve saygınlık konusunda önder, kaliteli sağlık hizmeti nedeniyle tercih edilen en iyi özel hastane olmaktır.Hasta ve çalışanların memnuniyetinin yanı sıra hasta haklarına saygılı, çalışan personel haklarını önemseyen,ekip ruhu içinde, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir, zamanında kaliteli hizmet sunumunu gerçekleştiren örnek bir kuruluş olmaktır.
Özel EGM Malatya Hayat Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel EGM Malatya Hayat Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kışla Cad. No:37 Merkez, Malatya
TelefonTel:0422 325 32 32
FaxFax:…
E-MailE-Mail:info@malatyahayathastanesi.com
Özel EGM Malatya Hayat Hastanesi Nerede
Özel EGM Malatya Hayat Hastanesi Randevu Alma
Özel EGM Malatya Hayat Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel EGM Malatya Hayat Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel EGM Malatya Hayat Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel EGM Malatya Hayat Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Ortopedi & Travmatoloji,Göz Hastalıkları,Beslenme ve Diyet,Dermatoloji,Nöroloji,Radyoloji,Üroloji,Dahiliye,Kulak – Burun – Boğaz,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Kadın Hastalıkları Ve Doğum,Beyin Ve Sinir Cerrahisi,Genel Cerrahi,Acil Servis,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Kardiyoloji
Özel EGM Malatya Hayat Hastanesi Doktorları
Özel EGM Malatya Hayat Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -