Özel EGM Malatya Hayat Hastanesi

Gelişen ve değişen teknolojiye uygun, evrensel ilkelerle bağdaşan herkese eşit ve zamanında en üst düzeyde sağlık hizmeti veren bölgenin güven ve saygınlık konusunda önder, kaliteli sağlık hizmeti nedeniyle tercih edilen en iyi özel hastane olmaktır.Hasta ve çalışanların memnuniyetinin yanı sıra hasta haklarına saygılı, çalışan personel haklarını önemseyen,ekip ruhu içinde, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir, zamanında kaliteli hizmet sunumunu gerçekleştiren örnek bir kuruluş olmaktır.

Özel EGM Malatya Hayat Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel EGM Malatya Hayat Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Kışla Cad. No:37 Merkez, Malatya
Telefon 0422 325 32 32
Fax
E-Mail info@malatyahayathastanesi.com

Özel EGM Malatya Hayat Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel EGM Malatya Hayat Hastanesi Nerede
Özel EGM Malatya Hayat Hastanesi Randevu Alma
Özel EGM Malatya Hayat Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel EGM Malatya Hayat Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel EGM Malatya Hayat Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel EGM Malatya Hayat Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Ortopedi & Travmatoloji

-Göz Hastalıkları

-Beslenme ve Diyet

-Dermatoloji

-Nöroloji

-Radyoloji

-Üroloji

-Dahiliye

-Kulak – Burun – Boğaz

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları Ve Doğum

-Beyin Ve Sinir Cerrahisi

-Genel Cerrahi

-Acil Servis

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Kardiyoloji

Özel EGM Malatya Hayat Hastanesi Doktorları
Özel EGM Malatya Hayat Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -