Özel Muğla Yücelen Hastanesi

Muğla Özel Yücelen Hastanesi Hamdi Yücel Gürsoy’un Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptığı Gürsoy Turizm İnşaat Yat. Tic. Ltd. Şti. tarafından 1996 yılında kurulmuştur. Yücelen Hastanesi yola çıktığı günden bu yana “İnsana Saygı” sloganıyla sizlere sağlık alanında en iyi hizmeti verebilmenin gururunu yaşıyor. Başlangıçta 8 uzman tabip (Dahiliye, Çocuk, Kadın Doğum, Anestezi, Ortopedi, Genel Cerrahi, Radyoloji, Biyokimya) 2 pratisyen hekim, 12 hemşire, 4 tıbbi teknisyen ve diğer personellerle birlikte 56 kişiyi bulan kadrosu, 20 yatağı ve 1700 m2kapalı alanı ile hizmete başlayan Yücelen Hastanesi ilk günden beri sağlık alanındaki bütün yeniliklerin öncüsü olmuştur. Şuan da 36 uzman hekim (Dahiliye, Kardiyoloji, Kalp Damar Hastalıkları, Dermatoloji, Ortopedi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Doğum Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları, Radyoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Genel Cerrahi, Üroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Nöroloji, Beslenme ve Diyetetik, Enfeksiyon Hastalıkları, Anestezi ve Reanimasyon, Nükleer Tıp, Biyokimya, psikiyatri ve estetik cerrahi ), bir psikolog, bir eczacı, üç fizyoterapist, 45 hemşire, 20 acil tıp teknisyeni, 5 ebe, 12 tıbbi teknisyen, kırk hasta bakıcı, 35 büro elemanı ve diğer tüm personellerle birlikte toplam 270 personel ile birlikte 7365 metrekareyi bulan kapalı alanı, 25’i yoğun bakım yatağı olmak üzere toplam seksen yedi hasta yatağına sahip bir hastanedir.

Özel Muğla Yücelen Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Muğla Yücelen Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Marmaris Bulvarı Kötekli Mahallesi 65 Sokak 22/C-1 48000 Menteşe / MUĞLA  
Telefon 0 (252) 223 8040
Fax
E-Mail

Özel Muğla Yücelen Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Muğla Yücelen Hastanesi Nerede
Özel Muğla Yücelen Hastanesi Randevu Alma
Özel Muğla Yücelen Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Muğla Yücelen Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Muğla Yücelen Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Muğla Yücelen Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Dermatoloji (Cildiye)

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

-Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)

-Nöroloji

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Psikiyatri

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Kardiyoloji

-Göğüs Hastalıkları

-Genel Cerrahi

-Çocuk Cerrahisi

-Göz Hastalıkları

-Üroloji

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Kalp ve Damar Cerrahisi

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

-Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Biyokimya

-Nükleer Tıp

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji

-Tıbbi Genetik

-Acil

-Yeni Doğan Yoğun Bakım

-Yoğun Bakım

-ESWL

-Hemodiyaliz

-Sitogenetik

-Moleküler Genetik

-Tıbbi Onkoloji

-Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Muğla Yücelen Hastanesi Doktorları
Özel Muğla Yücelen Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -