Özel Ahu Hastanesi

Ahu Hastanesi, Marmaris’te, Marmaris ve bölge halkına, yerli ve yabancı misafirlerimize ve yakınlarına, uluslararası standartlarda, kesintisiz, kaliteli, güvenilir ve ulaşılabilir, hasta memnuniyetine önem veren, hasta ve yakınlarının haklarını gözeten, ihtiyaç istek ve beklentilerini karşılayan, etik değerlerden ödün vermeyen, toplumsal sorumluluklarının bilincinde, gelişmiş sağlık teknolojisini kullanarak çözüm odaklı uzman hekim kadrosu ve eğitimli sağlık personeli ile 365 gün/ 24 saat güleryüzlü ve nitelikli sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan, öncü bir SAĞLIK KURULUŞU’dur. “Sağlık sektöründe güvenilir bir marka ve örnek bir model olarak uluslararası hizmet standartlarına ulaşmış lider bir sağlık kuruluşu olmak.”
Özel Ahu Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Ahu Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Çıldır Mah. 167. Sokak No:3 48700 Marmaris / Türkiye
Telefon Tel:0 252 417 77 77
Fax Fax:0 252 417 00 40
E-Mail E-Mail:info@ahuhastanesi.com
Özel Ahu Hastanesi Nerede
Özel Ahu Hastanesi Randevu Alma
Özel Ahu Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ahu Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ahu Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ahu Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Psikiyatri, Ahu Diyaliz Merkezi, Beslenme ve Diyet, Yenidoğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, Ameliyathane, Doğumhane, Kulak Burun Boğaz, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Diş Hekimliği, Ortopedi ve Travmatoloji, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üroloji, Kardiyoloji, İç Hastalıkları, Genel Cerrahi, Anestezi ve Reanimasyon, Ambulans Hizmetleri, Acil Servis, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Özel Ahu Hastanesi Doktorları
Özel Ahu Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -