Özel Ahu Diyaliz Merkezi

Böbrek yetmezliği nedeniyle diyalize girmesi gerektiği için tatil yapma olanağı bulamayan hastalarımıza ve bölge hastalarına tatil ve tedaviyi birleştirerek, sağlık hizmetini çağdaş standartlarda, kesintisiz, kaliteli, güvenilir ve ulaşılabilir, hasta memnuniyetine önem veren bir sağlık kuruluşu olmaktır.Sağlık sektöründe güvenilir bir marka olarak, uluslararası hizmet standartlarına ulaşmış lider bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Özel Ahu Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Ahu Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres  Çıldır Mah. 167. Sokak No:3 48700 Şehir Marmaris / MUĞLA  
Telefon 0(252)417 77 77
Fax 0(252)417 00 40
E-Mail info@ahudiyaliz.com

Özel Ahu Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Ahu Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Ahu Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Ahu Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Ahu Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ahu Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Ahu Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

-Kardiyoloji

-Biyokimya

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji

-Acil

Özel Ahu Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Ahu Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -